Já nevím jako, můj obor je práce se dřevem. Moje praktická maturita je, že musím udělat kus nábytku, konstrukční výkres ...

  • 15. října 2020

Já nevím jako, můj obor je práce se dřevem. Moje praktická maturita je, že musím udělat kus nábytku, konstrukční výkres a nějaký porftolium a spoustu jako dalších takovejchdle věcí a to já jako fakt nevím, jak udělám, jestli tohle potrvá ještě rok. No a myslím, že se asi bojí, že nebudeme dost připravený a nebo že to prostě nebudeme stíhat. A hlavně mám pocit, že mezi sebou vůbec nekomunikujou učitelé navzájem. Nebo mně se to třeba ještě nestalo, ale ta dvě kamarádky, který spolu chodí na stejnej obor a těm prostě posílají jako chvíli nic a najednou jim pošlou v jeden den něco, co musí ten den odevzdat. A jsou takhle třeba tři učitelé a každá ta práce je třeba na nevím, tři hodiny. Takže to. No, že mám pocit, že vůbec tam není… a taky mě mrzí, že se furt nezavedly ty online hodiny, online výuka jako prostě, že to je teď nevím, přes kameru nebo jak se tomu říká.

A jakým způsobem funguje vaše výuka?

My fungujeme přes Google Classroom, kam… což mě teda hrozně vytáčí, já se v tom vůbec neorientuju. (smích) No, tam nám prostě zadávají úkoly a my to tam odevzdáváme. Někteří učitelé nechtěli, abychom jim to odevzdávali, že si to všechno zkontrolujou, až se vrátíme do školy, což je strašný, protože to já nedělám a podle mě ten den předtím, než se budu muset vrátit do školy, nebudu spát celou noc a budu jenom dělat výpisky, protože v tomhle jsem fakt poleno. A jako… nevím, už se těším, až budu chodit do práce, tohle už mě moc nebaví.

Takže oni vám vlastně posílají jenom nějaký zadání – vypracujte něco. Vy to vypracujete, pošlete nebo případně si to schováte do šuplíku nebo si naplánujete, že to uděláte někdy později. Oni nám napíšou, jakou nám dali známku a to je všechno.