Pro mě největší problém té podpory pro OSVČ bylo, že to bylo pomalý. Ve smyslu toho, že se dlouho čekalo na to, jaký... ...

  • 27. dubna 2020

Pro mě největší problém té podpory pro OSVČ bylo, že to bylo pomalý. Ve smyslu toho, že se dlouho čekalo na to, jaký… jako co oni vymyslej teda, snad měsíc nebo jak dlouho se na to čekalo, co oni vymyslej, pak to vymysleli a vymysleli to blbě, tak se to pak předělávalo. To byl jako můj největší problém s tím. Druhá věc je, že se to stalo, za to jsem rád, jsem rád, že můžu říct, že o mě, já nechci mluvit za všechny, ale o mě se ta jakoby současná vláda postarala. To neznamená, že je budu volit, v životě to tam Babišovi nehodím, ale jsem rád, že Alenka prostě jakoby se postarala. Druhá věc je to, že pokud bych měl mluvit sám za sebe, tak pro mě ty opatřen v současné chvíli, ta finanční pomoc, ještě pokud se schválí to pokračování té pětadvacítky, ta takzvaná devatenáctka a půlka nebo jak oni to plánujou. (smích)

Já vůbec nevím, jak je to to, pokud jakoby to prodej, tak pro mě ty opatření jako ekonomický pomoci jsou dostatečný. Věřím ale, že pro někoho ne. Pro mě je to dostatečný, protože já nemám provozovnu, nemusím platit nájmy žádný nikde, energie žádný nikde, nehraju, takže neprojezdím benzín, takže pro mě je to opravdu jakoby dostatečná náplast za to, že teďka nevydělám ani korunu díky tomu, že je všechno zavřený. A to, co oni vymysleli, tak v tom objemu za mě je v pohodě. Chápu, že… al jakoby herci na volné noze jsou jedna milióntina všech lidí, kterých se to týká a že jsou prostě kadeřnice jakoby, kterým to nepomůže vlastně vůbec.