o, já za mě jsem jako rád, že tady ta vláda se k tomu postavila tak, jak se postavila, dobře se k tomu postavila prostě ...

  • 12. května 2020

Jo, já za mě jsem jako rád, že tady ta vláda se k tomu postavila tak, jak se postavila, dobře se k tomu postavila prostě oproti, když můžeme srovnávat se zahraničím, tady s okolníma státama, tak si myslím, že úplně jedna z nejlíp jak se k tomu postavili ta naše vláda, že s tím já s těma prvníma krokama určitě bych souhlasil, nebo jsem souhlasil, ty byly nastavený rychle podle mýho a kvalitně jako, nebo prostě rozumně. Jo mělo to hlavu, patu. Samozřejmě nějaký tady výchylky s dobou pro důchodce do obchodu a tak, ale to si myslím, že jsou prostě úplně banální věci jo, který se tomu tadydle za deset let zasmějeme jako jo, ale tady to to nemělo. Akorát asi teď, ten průběh s tím bych taky souhlasil, ty kroky byly, měly to hlavu, patu většinou, akorát, teď už si myslím, že takový to rozvolňování, že mi přijde takový už moc rychlý, že bych úplně tak nepospíchal s tím jo.

Já vím, že je to nepříjemný, že nějaký prostě používání těch roušek, nějaký shromažďování a tak dále restaurace jedno s druhým, ale myslím si, že prostě lidskej život, nebo zdraví má přednost před penězma. Tak bych úplně tak nepospíchal. Spíš si myslím, že ten tlak na tu vládu, aby to uvolnili co nejrychlejc. S čímž teda já úplně jako se neztotožňuju. Tak to asi tady k tomu.