No tak my jsme po tom tejdnu, co já jsem byla vlastně nemocná a to divadlo bylo v šoku, zmrazený prostě týden, tak pak ...

  • 30. dubna 2020

No tak my jsme po tom tejdnu, co já jsem byla vlastně nemocná a to divadlo bylo v šoku, zmrazený prostě týden, tak pak se začlo řešit to, jakým způsobem udržíme ten kontakt s těma lidma, aby bylo jasný, že jsme se prostě jako neztratili. Jako udržet tu kontinuitu toho, že ty diváci prostě jako na nás nezapomenout. A to byla vlastně jediná náplň jako naše, snažíme se prostě plnit ty sociální sítě něčím, aby se vědělo, že tu jsme ještě. A vlastně se to tak dělá celou dobu. Tak se hledaly prostě různý jako způsoby, jak se to dá dělat, tak jsme vymejšleli kraviny, no prostě samozřejmě, že jsme vymejšleli kraviny, řešili jsme streamy prostě, vymejšleli jsme soutěže prostě, kvízy, fotky z archivu prostě, nějaký věci, který prostě by někomu mohli přijít zajímavý, mohlo by jim to něco připomenout a tak, ale prostě jako v globále je to strašnej jako vlastně nesmysl, že ty uměle jako udržuješ něco, snažíš se, takhle zoufale se držíš toho stébla jako, když z toho člověk jako vyleze a jako nadhlídne na to, tak je to úplná prostě jako blbost, že jo?

No a zajímá mě, jak dopadly vaše pokusy o streamy? Streamovali jste nějaký představení?

Nestreamovali jsme proto, že za prvý teda se zjistilo, že těch záznamů až tolik není, jako nějaký jsou, ale nejsou vůbec v dobrý kvalitě, ale jsou nějaký. Nicméně prostě jsme se zadrhli na tom, že za prvý teda byl těžkej kontakt s těma agenturama to nějak jako zjistit, to bylo jako asi nejzásadnější problém. Ale pak hlavně to, že na to jako fakt jako nemáme prachy.