Nedokážu vůbec předjímat, jako co bude, nebo nebude, já bych byl úplně nejradši, kdyby se to vrátilo do těch původních ...

  • 12. května 2020

Nedokážu vůbec předjímat, jako co bude, nebo nebude, já bych byl úplně nejradši, kdyby se to vrátilo do těch původních kolejí, tak jak to bylo před tou pandemií. Prost, že to překonáme a svět se bude točit dál bez nějakých omezení, aby jsme museli pořád nosit ty roušky, prostě obávat se někde, že zase se tady někde objeví něco podobnýho, takovej vir, že ale pokuď prostě to tak bude, tak holt nám nezbyde, než se prostě řídit prostě nějakejma pokynama, nějakech zdravotníků, nebo odborníků, který prostě na tohleto zdraví, nebo vůbec na naše chování, ale bylo by to každopádně nepříjemný a teď si to úplně nedokážu jako představit, protože už teď je to jakoby dlouhý, už je to jakoby náročný, prostě furt myslet na to, že člověk musí používat ty ochranný pomůcky a tak dále no takže.

Já jsem takovej velkej optimista a věřím tomu, že se ta vakcína najde, takže prostě věřím těm vědcům, že to daj, neříkám, že na ně spoléhám, prostě musíme být realisti, protože todleto není úplně obyčejná chřipka, mutuje to, je to složitý, ale věřím, že když na tom pracuje takovejch vědců z celýho světa, tak věřím, že tady nějaká šance je to zaléčit, nebo prostě najít proti tomu lék, takže no jsem optimista. Já věřím, že to ten, že to prostě dáme. (smích)