Aspoň úplně v tom začátku jsem měla reakci od lidí, že jako ČT 24 dobrý, jo. Že to brali jako relevantní zdroj a že se ...

  • 10. května 2020

Aspoň úplně v tom začátku jsem měla reakci od lidí, že jako ČT 24 dobrý, jo. Že to brali jako relevantní zdroj a že se dívali i lidi a poměrně jako v dlouhých kusech, který to normálně nedělaj anebo prostě jenom si přelítnou dole titulky, ale teď vlastně říkali hele, my tu ČT24 máme furt puštěnou a posloucháme to. To brali jako zdroj, z kterýho lze získat hodnověrnou informaci.

Ale teď jsou z toho už přesycený, ale na to já prostě odpovídám, že tak máte tlačítko, tak si vyberu jinej program nebo si tu televizi jako nebudu pouštět. Mně jde spíš o to, abychom o tom informovali jako přiměřeně tý situaci, což mám pocit, že se furt snažíme. Stejně i teď třeba na lidi to působí, že to je jenom o koronaviru. Jo, i když už já nevim půlka minimálně je o něčem úplně jiným… Půlka je mimo, ze zbylý půlky půlka je koronavirus, ale už v nějakejch souvislostech, jo, s nějakýma dopadama, že už to není to prvotní strašení, jak tomu lidi říkali.