Já se osobně bojím té nemoci. Já to beru jako subjektivně, protože já mám pomoci, že lidem kolem neporadím nebo ...

  • 15. října 2020

Já se osobně bojím té nemoci. Já to beru jako subjektivně, protože já mám pomoci, že lidem kolem neporadím nebo nepomůžu nebo fakt jako… já jsem třeba dneska… restriktivně úplně nás jako vlastně tak jako demonstrativně vypnul Facebook, odhlásil jsem se. Já jsem už 200 dní bez Instagramu, počítám to stejně se dny, kdy nekouřím, takže 200 dní nekouřím. A dneska jsem vypnul Facebook a myslím, že to bude dalších 200 dní bez sociálních sítí a tím se úplně odříznu. Protože jsem četl dneska nějakej status, byl teda ze Slovenska, ale nebetyčně mě vytočilo, že vlastně v Čechách chtějí jakoby celoplošně, že jo, testovat národ, aby zjistili reálný čísla.

sA vlastně tam nějaký politolog vykládá, že jde o čipování občanů, aby vlastně začali zjišťovat o tom jako… o těch lidech jako víc. A to mně přišlo už fakt jako tak za hranou všech těch sci-fi filmů a jako to bylo neuvěřitelný ty komentáře pod tím, že ty lidi tomu fakt věří. Mám to i v mojí skupině, že třeba moje máma s tátou jsou na těch sociálních sítích a fakt věří každý vlastně hlouposti, kterou si přečtou a je to… Prostě ty sítě jsou strašně nebezpečný a hrozně nás formujou do stran, kde mi to není komfortní. A vlastně i mezi přáteli na Facebooku, který jsou mezi mýma přátelama, tak jsem našel fakt statusy, s kterýma prostě hrubě nesouhlasím. A já se prostě covidu bojím. A i možná proto, že vlastně furt mám takový podlomený nějaký, že furt řeším, třeba mám prostě astma od dětství, kterýho jsem se nezbavil, takže s těma plícema mám problém, mám jako spoustu jiných… jako bojím se, že by se to mohlo navázat a nějak mě to prostě zničit nebo…

Mno, mám médium a jmenuje se můj manžel Adam. Tomu fakt věřím a vždycky, když příde s nějakou informací nebo když je nějaký projev nebo něco a on z toho vycucá to nejpodstatnější, tak vlastně věřím informacím, který říká on mně. A pak asi Aktuálně.cz ještě jako z českých portálů, fakt asi tam jenom.