Já bych asi začal tím, že prostě jsem byl docela rád, jak se to na jaře zvládlo ten celej ten průběh tý první vlny, to ...

  • 15. října 2020

Já bych asi začal tím, že prostě jsem byl docela rád, jak se to na jaře zvládlo ten celej ten průběh tý první vlny, to prostě se mi líbilo, jak ta společnost zafungovala, a tak to bylo, to byla jakoby prostě za mě prostě zvládnutý samozřejmě, ne úplně všechno, ale prostě z 90, pro mě z 95 procent dobře udělaný a ta společnost fungovala jako za mě dobrý. Akorát pak teda prostě co mi přišlo moc rychlý to uvolnění. Jako bylo jasný, že ta ekonomika potřebuje se rozběhnout, to je úplně jasný, já to prostě asi úplně nedokážu posoudit, já nejsem žádnej soukromej podnikatel, nebo OSVČ, já jsem státní zaměstnanec, já mám prostě tu práci trošku jinou, takže asi ty by to třeba tydlety lidi viděli trošku jinak, ty potřebovali vydělávat peníze a tak dále, ale za mě já si myslím, že to bylo docela rychle prostě rozvolněný no prostě ty opatření jo.

Měly se, mělo se v tom ještě nějakou dobu pokračovat, ať už to byly ty, někdo řekne „Blbý roušky“, ale je to prostě první to opatření, který prostě funguje, je to ověřený vědecky a druhá věc, která mi přišla prostě, která se mohla, nikoho by to zas tak úplně nepoložilo si myslím otevření hranic, jo to bylo, to bylo pro mě, nebo z mého pohledu prostě zbytečný no. S tím se mohlo taky počkat a asi zas takovej velkej dopad úplně na tu ekonomiku, protože stejně ty lidi by tady zůstali v republice, tak jak se to naštěstí teda ve většině případů potom stalo a prostě zůstali tady. Což potom teda ty, co jezděj na ty dovolený, byla spousta případů, který to sem přivezli a jsou to další ohniska, kdy se to rozjelo no. Takže tohleto bych asi změnil tyhle ty, že bych s tím tak nepospíchal.