Já jsem se přestal bát o svobodu, jo, protože jsem pochopil, že vláda to opravdu jako nezneužila, nezneužije, naopak ...

  • 14. října 2020

U mě osobně: já jsem se přestal bát o svobodu, jo, protože jsem pochopil, že vláda to opravdu jako nezneužila, nezneužije, naopak vlastně přešla do druhého extrému a myslela si, že už se vlastně nic neděje v létě, všechno odbourala, všechny zákazy, naopak se hřála v tom, jak to skvěle zvládla, jak teď jsme vlastně tu epidemii zvládli. Ten základní pocit na jaře jsem měl, že jsem se trochu bál o svobodu, co z těch zákazů tady zůstane.

To léto mě přesvědčilo, že naopak to rychlý rozvolnění a to, že jsme vlastně přestali myslet na koronavirus, to mě přesvědčilo, že svoboda není ohrožená, je ale ohrožená, bohužel, zdravotní stránka národa a ekonomická stránka národa, protože spousta lidí už nové uzavírání ať už majitelů restaurací nebo navázaných – na to je navázaná spousta dalších lidí, kteří do nich dodávají, že jo, spousta obchodníků, ale třeba i možná zemědělců a tak dále – tak ti budou mít problémy, bohužel.

Takže myslím, že to hlavně bude ekonomický průšvih. Ekonomický průšvih a samozřejmě zdravotní průšvih to může být, pokud bysme to nevybrali.