Já u toho nebyl, tak prostě se to nestalo jo mi to tak přijde, takže já jsem z nich docela zklamanej, nebo smutnej a ...

  • 15. října 2020

Takže teďkon to vidím prostě špatně a i jsem se zklamal ve spoustě lidí, který jsem bral, že jsou to inteligentní lidi, prostě racionálně uvažující a ty který, když jim člověk tady ukázal nějaký, prostě tvrdý data s kterýma se teďkom pracuje, tak prostě všecko popřou, mě to jako, ja jsem si je pojmenoval jako popírače holokaustu jo, prostě ne to nebylo. Já u toho nebyl, tak prostě se to nestalo jo mi to tak přijde, takže já jsem z nich docela zklamanej, nebo smutnej a prostě když je někdo na to chce upozornit, že ten vývoj není úplně příznivej, i ten průběh tý nemoci nemusí bejt u každýho jakoby lehkej, tak, takový lidi označujou jenom, že se chtěj zviditelnit a že prostě jenom aby měli nějakou sledovanost, kór když je to třeba nějaká známější osobnost jo, ale já myslím, že v tomhletom směru si to nevybírá a jsem si v tom rovný a je úplně jedno, jestli je člověk, já nevím student, policista, učitel, zdravotník a nebo tesař, zedník, prostě to může prostě postihnout každýho jo.

Já teda aspoň jsem z těch čísel úplně zděšenej jako jo to, já, když jsem prostě teď minulou sobotu prostě kouknu ráno, tak jsem myslel, že se překlepli jako že se mi to zdá, že to je prostě blbost jako když včera bylo nějakech 4 000 něco a najednou tady je 8 600, tak to jsem úplně říkal, že to je prostě blbost, no a není to blbost no. Takže, tyhlety mě fakt nenechávají chladným, docela mám z toho obavy no. Myslím si, že fakt teda ty lidi by měli víc jako nad tím uvažovat, a i vůbec bych se nedivil, ani bych jim to neměl za zlý, kdyby se teďkon používá ten termín Lockdown, prostě to uzavřeli. Vůbec bych se na ně nezlobil jako měl bych i pro to pochopení, já vím, že je to asi to nejtvrdší opatření, co může bejt, vůbec i pro tu ekonomiku, nevím, jak by jsme se z toho zpomatovávali, ale jako ono ani tohleto nebude i při těch otevřenejch těch žádná legrace pro tu ekonomiku, protože už jenom to zdravotnictví, jakou dostane prostě dardu.