Čeho se nejvíc bojím je to, že to zatáhnu domů k rodině, kde jsou prostě všichni v rizikové skupině jako všema deseti a ...

  • 23. října 2020

Čeho se nejvíc bojím je to, že to zatáhnu domů k rodině, kde jsou prostě všichni v rizikové skupině jako všema deseti a nevím, jak by to s nima dopadlo, tak toho se bojím nejvíc, že jim to tam jako zatáhnu. A toho samotnýho covidu jako já, že bych ho… že bych jako byl nemocnej, tak toho se nebojím, že jako na jednu stranu počítám s tím, že budu… znám spoustu, jak jsem říkal lidí, kteří jako měli lehkej nebo žádnej průběh, ale znám i lidi, kteří měli těžkej, takže jako si říkám, když už, tak by bylo lepší dostat tu lehkou variantu samozřejmě. Ale nějak jako, že bych se bál toho, že dostanu covid, to asi ne.

Naštěstí to tak jako vyšlo díky těm opatřením tím, že jsou tam a my jsme teď dozkoušeli tady, tak jsem si řekl, že tam prostě teďka… navíc já jsem tam měl měsíc v kuse, tak si všechny strany potřebujou odpočinout, tak jsem si řekl, že pokud to nebude jako nutný z pracovního hlediska, tak tam prostě třeba do Vánoc jako nepojedu. A fakt dva měsíce budu to a budu se hlídat prostě před těma Vánocema, než tam pojedu, abych jako já sám tam třeba nejel nakaženej.